Miles DavisI

Miles Dewey Davis III

9,0
125 ocen muzyki
powrót do forum osoby Miles Davis

tyle zawiera prawie kompletna plytografia milesa devis`a,ktora posiadam w plikach mp3 :)

Schmidt

spoko ciesz pałę - ja mam 40gb, wszystko niekomercyjne nagrania... pasi? bo dyskografie mam full oryginalna.. mam nadzieje że ty też? ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schmidt

wiem! :)

użytkownik usunięty
rafau

Jak wy mozecie przeliczać taką muzykę na gigabajty. Davisa najlepiej słucha się na płytach winylowych, w ostateczności na CD (ale tylko oryginały, a nie jakieś ściągnięte z emula). A już słuchanie jazzu w postaci mp3 to barbarzyństwo.

"słuchanie jazzu w postaci mp3 to barbarzyństwo"

Amen.

PS.
Że też najmądrzejsi użytkownicy stąd odchodzą.

użytkownik usunięty
marscorpio

Jeżeli słuchać muzyki na komputerze to tylko w formatach .flac i .ape.. Jakość dźwięku identyczna jak na płytach.

Dawniej nie słuchałem muzyki na kompie w ogóle albo rzadko, obecnie słucham coraz częściej, bo to wygodniejsze. Niestety, komfort spokojnych odsłuchań na wysokiej jakości sprzęcie mam teraz sporadycznie. Ale wciąż, gdybym musiał, potrafiłbym wymienić mój 15-letni zestaw (japońsko-brytyjsko-duński) na całkiem sensowny nowy. To znaczy - dobrać głośniki, odtwarzacz cd, wzmacniacz, kable. Mniam.

Schmidt

za to ja mam odicnek miami vice- junk love, w któym miles wystąpił w roli alfa, leszcze!

skoczmnie

Dobre ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones