PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9181}

Rób, co należy

Do the Right Thing
7,5 9 674
oceny
7,5 10 1 9674
8,1 26
ocen krytyków
Rób, co należy
powrót do forum filmu Rób, co należy

Niesamowity film

ocenił(a) film na 10

Widać tu zwalający z nóg klimat czarnej dzielnicy, ile bym dał by pewnego razu przejść się po takiej dzielnicy, zobaczyć czarnych grających w kosza. Szkoda że u nas nie ma czarnych, przydałoby się z kilkudziesięciu na osiedlu:)

pawels1964

Dostałbyś kulkę w łeb przechodząc taką dzielnicą.

ocenił(a) film na 7
1992kamil

no możliwe

pawels1964

To byl Brooklyn, wiec dalby rade se przejsc, na Brooklynie mieszkaja rozne narodowosci, od czarnoskorych, portorykanow, wlochow, japoncow, polakow itd, gorzej bylo by ze spacerkiem po Harlemie, najgorszej dzielnicy Nowego Yorku, gdzie nawet policja chyba nie wjezdza, dzieciaki nie potrafia czytac, poprawnie mowic po angielsku, tylko nawijaja jakims osiedlowym slangiem, typowe getto. A film bardzo dobry, znajome dla Spike'a dialogi o niczym i rasizmie, ode mnie 8/10.

Emez

Edit: w 2018 da się przejść po Harlemie, tylko raczej w dzień :) Za to Brooklyn nie ma już w sobie właściwie nic z czarnych osiedli, z powodu rosnących wartości ziemi, co za tym idzie czynsze poleciały do góry.

ocenił(a) film na 7
Emez

Bronx to jest chyba najgorsza nie Harlem

ocenił(a) film na 8
pawels1964

W Warszawie masz teraz coraz więcej czarnych, skoro chciałeś. :)

ocenił(a) film na 8
pawels1964

Film super , wart obejrzenia , na pewno przez wyborców pisu , bo ci czarny to tak jak bym widział pisiorów ogłupionych Tvp że inni ich okradają a oni siedzą na dupie i pobierają 500+. w Obsadzie powinien być na samej górze John Turturo , bo uwielbiam go i się mile ucieszyłem że tu gra jak zacząłem oglądać film , samuel l jackson też daje rade , wszyscy są super. Na końcu troche smutny .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones