PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523002}
6,2 27 465
ocen
6,2 10 1 27465
5,5 11
ocen krytyków
Oldboy. Zemsta jest cierpliwa
powrót do forum filmu Oldboy. Zemsta jest cierpliwa

2/10

ocenił(a) film na 2

Podszedłem do tego filmu z dużym zaciekawieniem. Nie oglądałem pierwowzoru (do tego się przyznam bez bicia) ale słyszałem , że film ten wzbudził dużo emocji, których (jak się domyślałem) nie uświadczę w wersji z USA... Ok, jakoś to przeżyję liczę na w miarę porządne kino z porządnym aktorem i w tym miejscu mógłbym zakończyć swoje wypociny...bowiem im dalej tym w gęstszy las i ciemniej się robi. Ten film to totalne nieporozumienie, nuda i żenada. Sceny bijatyki jak z kaczora Donalda, a sam scenariusz tak durny, że szkoda o tym nawet pisać. Wiem, że Japończycy są lekko poschizowni, ale dla Amerykanów lepiej byłoby żeby nie przerabiali tych głupot bo tylko na śmiech się zbiera. Odradzam.

ocenił(a) film na 5
fett85

A ja powiem, że właśnie scena walki tam w tych garażach dosyć niekonwencjonalnie i ciekawie nakręcona, coś a la gry wideo. Ponadtko, nie Japończycy a Koreańczycy ;]

ocenił(a) film na 4
fett85

Żałuj, że nie obejrzałeś koreańskiego Oldboy z 2003roku. To wręcz grzech :)
Można powiedzieć, że thrillery koreańskie "Oldboy" 2003 czy "Zagadka zbrodni" 2003 są tak świetne jak
amerykańskie "Milczenie owiec" 1990, "Siedem" 1995 , "Memento" 2000 czy "Rzeka tajemnic" 2003

użytkownik usunięty
returner

Dorzucę kilka ciekawych i mocnych filmów z Korei.

Chugyeogja
Ddongpari
Hwanghae
Do-ga-ni
J.S.A.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones