PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792766}

Michael Jackson: W poszukiwaniu szczęścia

Michael Jackson: Searching for Neverland
6,0 501
ocen
6,0 10 1 501

Michael Jackson: W poszukiwaniu szczęścia
powrót do forum filmu Michael Jackson: W poszukiwaniu szczęścia

Jacksona gra aktor, ktory nie ma nawet zdjecia na Filmwebie.

Cristiano87

Filmweb ma małą baze póki co więc to nie jest wyznacznik jak dla mnie

Cristiano87

Co z tego, że nie ma? A foto to jakiś wyznacznik czegokolwiek, dobrego aktorstwa? Tym bardziej na portalu na którym zatwierdzenie czegokolwiek zajmuje nawet ponad pół roku?

Majka7_Fire

Nie jest wyznacznikiem, ale dla przyzwoitosci powinien miec chociaz jakis profil skoro gra kogos takiego jak MJ.

ocenił(a) film na 8
Cristiano87

Wystarczy trochę poczytać i już się wie, że Navi (aktor grający MJ) to sobowtór Michaela, więc jego głównym zajęciem nie jest aktorstwo, ale naśladowanie MJ- a robi to przez większość swojego życia, także wybór go do tej roli był wg mnie uzasadniony.

lata50

Nie napisalem nigdzie, ze nie pasuje, tylko ze Filmweb moglby chociaz wrzucic Jego zdjecie..

ocenił(a) film na 8
Cristiano87

Ok, to akurat racja, zdjęcie by się przydało

lata50

Dokładnie to samo chciałam napisać... Nie uważam, żeby konieczne było wrzucanie jego profilu tutaj, skoro wystarczy wejść na pierwszy lepsza stronę, aby się dowiedzieć, że jego głównym zajęciem w życiu jest po prostu "bycie" MJ.

s_ewcia

Tylko jednak jest trochę wstyd że Filmweb który uważa się za największy polski portal filmowy, nie miał tak podstawowej sprawy jak zdjęcie aktora.

Cristiano87

Powinna go zagrać Scarlet Johansson. Albo Natalie Portman (Diana Ross chyba za stara). W ramach poprawności politycznej, a co... Dlaczego męskie role mają grać sami mężczyźni? To przecież jawna dyskryminacja! I powinna dostać te same pieniądze. Albo więcej...

ocenił(a) film na 8
eltoro10000

Hahahah. Obawiam się, że mój mózg by tego nie przetworzył. Michaela Jacksona zawsze powinien grać facet, bez względu na jakąkolwiek poprawność polityczną. Ale a propos poprawności politycznej to przyszło mi na myśl ostatnio jak zmieniają się standardy- w latach 90. wszystkie tabloidy, chcąc zaatakować MJ'a pisali, że jest gejem, w 2019 r. nie mogą już napisać, że był gejem, bo teraz według tych samych tabloidów to nie byłby zarzut. Teraz pewnie napisaliby ( w tym samym celu, aby go zaatakować), że MJ nie jest gejem. Wszystko się zmienia hahahah.

Cristiano87

Navi jest sobowtórem Michaela i nie każda osoba potrzebuje zdjęcia na filmwebie. Przecież możesz sobie wygooglować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones