PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829645}

Do zobaczenia wczoraj

See You Yesterday
4,4 2 295
ocen
4,4 10 1 2295
Do zobaczenia wczoraj
powrót do forum filmu Do zobaczenia wczoraj

Pytanie

ocenił(a) film na 3

Czy tylko moim zdaniem gdyby nie pierwsze cofnięcie w czasie i jej atak który wzmógł agresję nic by się nie wydarzyło? Brat nie miał by powodu by wychodzić z imprezy. Cały czas byłem pewien że ona sobie z tego za sprawę i tak się ten film zakończy. No cóż chyba bym już wolał moje przewidywalne zakończenie niż te które otrzymaliśmy

ocenił(a) film na 4
Scooter23

Taki „Efekt motyla” dla ubogich o_O

ocenił(a) film na 3
Scooter23

Kwestia tylko, czy wiedziała, że brat na imprezie spotkał tego drugiego, i że wszedł z nim w kłótnię, w wyniku której musiał opuścić imprezę. Dlaczego miałaby znać taki szczegół?

ocenił(a) film na 4
Amerrozzo

gdyby się nie pokłóciłam z "tym drugim" w sklepie, to brat by nie zareagował tak na niego na imprezie i nie wyszedł.

ocenił(a) film na 3
manowce

Rozumiem, ale Ty chyba nie.

ocenił(a) film na 4
Amerrozzo

gdyby się nie pokłóciła, to nie byłoby kwestii, czy brat go spotka czy nie. więc to chyba nie ja nie rozumiem (;

ocenił(a) film na 3
manowce

Ostatni raz. Skąd dziewczyna miała wiedzieć, że jej kłótnia będzie mieć dalsze konsekwencje dla jej brata? W jaki sposób miałaby powiązać śmierć brata z awanturą w sklepie i przed sklepem? Wskaż taki moment w filmie.

To prawda, że gdyby nie było kłótni, brat nie opuściłby imprezy i nie szedł drogą, którą uciekali przestępcy, nie stałby się więc podejrzanym dla policjantów. Ale to wie tylko wszechwiedzący widz. Dziewczyna natomiast zna tylko końcówkę: miejsce spotkania brata z policjantami. Dziewczyna nie wie, że brat jest w tym miejscu, bo opuścił imprezę po kłótni z gościem, z którym ona awanturowała się w sklepie i przed sklepem.

ocenił(a) film na 6
Amerrozzo

Wydaje mi się, że to pierwsze cofnięcie choć żenujące to nie miało wpływu, ponieważ w "teraźniejszości '' ona i tak zaatakowała swojego byłego a brat stanął w jej obronie, więc pewnie tak czy siak byłby na niego wkurzony na tej imprezie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones