PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5816}

Autobus

Get on the Bus
7,0 745
ocen
7,0 10 1 745
Autobus
powrót do forum filmu Autobus

pomysł może i dobry, gorzej z reżyserią i aktorami

kruzynscy

gorzej??? a kogo mial wziasc ala pacino? robbiego williamsa? nie zgadzam sie z toba aktorstwo dobre rezyseria jeszcze lepsza.

Rasta_2

Dokładnie. Film jest świetny.Aktorzy świetni, reżyseria świetna, a kto mówi inaczej jest zwykłym białasem!!!

ocenił(a) film na 10
kruzynscy

hehe "słaby warsztat"??
buahahahaha!
Spike Lee to jedyny hamerykański reżyser którego filmy nie są denne, a Ty mówisz słaby warsztat?
O dżaaa!
Aktorzy słabi? Ja pierdzielę, lepiej dobranych aktorów już dawno nie widziałem!
Człowieku porównaj ten film z innymi hamerykańskimi "dziełami" (uważaj, w co drugim filmie natkniesz się na skrzywdzonego gliniarza, CIA, FBI i scenę łóżkową bez kawałka nagiego ciała!) a dopiero potem się wypowiadaj!

Spike L. rządzi, w Stanach nie ma nikogo takiego jak on!

ocenił(a) film na 7
Diallo

Pozwole sobie sie nie zgodzić. Jest kilku. Jest Jarmusch. Jest Burton. Był Kubrick a i jeszcze kilku by się znalazło. Ale generalnie to prawda - Lee to jeden z niewielu naprawdę oryginalnych, autorskich reżyserów.

ocenił(a) film na 7
Diallo

oj tak! Spike rządzi! a takim specjalistom, jak założyciel tematu zawdzięcza sie fakt, iż biedny Spike w opini polskich kinomanow zasluguje na miejsce top reżyser nr 300...

ot taki paradoks, gdyz 6 jego filmow ma note ponad 8 (z duzą ilością głosów)...

ale to tylko durny ranking :)

ocenił(a) film na 9
kruzynscy

haha, Spike jest genialny, a Autobus pod względem warsztatowym niesamowity. Kamera boska.

ocenił(a) film na 8
kruzynscy

Zabawna wypowiedź. Mam całkowicie odmienne zdanie. Film oglądałem dawno, a do dziś go wspominam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones